Redfox – značka pro profesionály

Značka Redfox je jedna z předních výrobců profesionálního vybavení kuchyní. Mají široký sortiment zboží od různých plastových držáků až po šokové zmrazovače na potraviny. Jejich produkty je možné koupit samostatně a nebo jako sady celých složených kuchyňských linek. To dělá ze značky Redfox gastro dodavatele číslo jedna pro většinu restauračních či hotelových kuchyní.

Kde produkty získat?

Existuje spousta internetových stránek, které prodávají nejrůznější techniku pro gastronomii. Nejlepší je použít internetové vyhledávače a zadat tam „Redfox“ nebo „Redfox gastro“. Naleznete mnoho stránek kde se dají koupit jednotlivé produkty a nebo dokonce i celé linky spotřebičů šité na míru pro profesionální kuchyně nebo fast foody. Tyto linky jsou většinou vybaveny a uspořádány přesně podle požadavků zákazníků a také podle velikosti jejich prostoru. Mají jednu nebo více řad pro komfortní ovládání všech spotřebičů a nebo používání nejrůznějších přípravných nebo odkládacích pultů. Jejich spotřebiče jsou do linky zakomponovány tak, že barevně i výškově ladí s jejich okolím. Fritézy jsou přímo zapuštěné do linky, lednice na potraviny je většinou umístěna vespod linky aby bylo možné případně přes linku podávat jídlo vašim zákazníkům.

Značka Redfox má prostě řešení na všechno. Od vysokých stojících spotřebičů a regálů až po složité malé kuchyňské linky do fast foodů, vše je pečlivě uspořádáno tak, aby se kuchař cítil dobře ve svém živlu a mohl připravovat lahodné jídlo pro všechny své zákazníky.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *